• destek@caddeesnafi.com

Citroen Bayisi Günlas Otomotiv Antalya Yetkili Ana Bayii

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,688 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Citroen Günlas Antalya
  • ADRES: Havaalanı Yolu Üzeri 7. Km. No: 198 Altınova/ANTALYA
  • TELEFON: 02423403280
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Firmamızın temeli; 1957 yılında, Burdur ilinin Bucak ilçesinde , Günlas Grup onursal başkanımız sayın İsmail Sarı Bey tarafından kurulmuştur. ” Doğruluk Ticaret ” adı altında manifaturacılık ve tekstil ticareti ile faaliyete başlayan şirketimiz, kurucusu tarafından ilke edinilmiş doğruluk ve dürüstlük anlayışı ile çalışarak büyük başarılara ulaşmıştır. Kuruluşundan hemen sonraki dönemlerde büyümesini hızla sürdüren şirketimiz ticari faaliyetlerini 1969 yılın da Antalya iline taşımıştır. İlimizde ilk olarak MAN kamyon ve Lassa oto lastikleri bayiliklerini alarak işe başlayan yöneticilerimiz, 1974 yılından bu güne yaptıkları yatırımlarla şirkete, sürekli büyüyen bir ivme kazandırmışlar ve şirketi bugünlere getirmişlerdir.

Günümüzde Günlas Group; Citroen, Opel, Chevrolet, Renault, Dacia, Subaru başta olmak üzere yedisi otomobil, Renault Trucks ve İveco olmak üzere de iki ticari markanın Antalya’da, satış- servis, yedek parça temini hizmetlerini 4S plazalarda yerine getirmektedir.

Buna ek olarak Günlas Group, sektör içerisinde vermiş olduğu bu hizmetleri, yapmış olduğu ek yatırımlarla daha da güçlendirmek amacı ve ticari araç sektörünün her zaman bir oyuncusu olma arzusu ile Frigorifik Kasa imalatına da yönelmiştir. Antalya Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan bu tesiste, tüm ticari araçların normal ve soğutuculu kasa imalatı gerçekleşmektedir.

Günlas Group, en büyük yatırımını insan kaynaklarına yapmış olup, sahip olduğu 300 den fazla personelini, eğitimli, işinde uzman ve güler yüzlü bir kadro haline getirmiştir. Ayrıca vermiş olduğu hizmetleri, İSO 9001:2000 kalite hizmet belgesi ile pekiştirmiş olup, firma hedef ve politikasını müşteri beklentilerini karşılamak, müşteri odaklı çalışmak şeklinde belirlemiştir. Firmamız vermiş olduğu hizmetleri ve tüm faaliyetlerini kendi bünyesinde oluşturduğu sürekli bir iç denetim mekanizması ile kontrol ederek, pazar ihtiyaçları ve hedefler doğrultusunda, eksiklerini gidermek ve günümüz şartlarına uygun hale getirmek için çalışmaktadır. Ayrıca yapmış olduğu müşteri anketleri ve Pazar analizleri ile her dönemde, yaptığı faaliyet ve hizmetleri müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini esas alarak şekillendirmektedir.

Günlas Group olarak gelecekteki hedefimiz; her zaman hizmet kalitemizi yükselterek, siz değerli müşterilerimizi memnun etmek, şirketimizi ve temsil ettiğimiz markaları daha seçkin hale getirmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.