• destek@caddeesnafi.com

Citroen Bayisi İncar Otomotiv Kayseri Melikgazi Yetkili Ana Bayii

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,205 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Citroen İncar
  • ADRES: Anbar Mahallesi, Osman Kavuncu Bulvarı, Ankara Yolu 13 km. No; 608 MELİKGAZİ\ KAYSERİ
  • TELEFON: 0 352 332 52 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ KAYSERİ

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz Yön.Krl. Bşk. Sayın Bülent İNCİROĞLU şirketimizin temelini 1993 yılında Toptan ve Perakende gıda işlerine son verdikten sonra atmış, bugün Otomotiv sektörüne bölgemizde yön veren isimlerden biri olmuştur.

1993 ve 2006 senelerinde aile şirketi olan İnciroğlu Otomotiv Yön.Krl.Üyesi olarak çeşitli otomotiv markalarının yetkili satıcılığı ve 2. El oto alım-satım işi yapmış, İnciroğlu Otomotiv bünyesinde bulunan ve 2000 yılında kurulan İNCAR A.Ş. yi 2006 yılında %50 hissesi ile ayrılarak İNCAR A.Ş. yi devralmıştır.

Bu tarihten sonra şirketimiz Skoda, Citroen, Kia yetkili satıcılığı, Doğuş Otomotiv’in kurumsal 2. el markası DOD yetkili satıcılığı, araç filo kiralama, Sigorta Acenteliği ve İnway Turizm şirketi ile ETS acentesi olarak 15.000 M2 açık 5.000 m2 kapalı alanda ticari hayatına devam etmektedir.

Otomotiv sektöründeki 22 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan İncar Otomotiv koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücünün sürekliliğini sağlamak, satış ve satış sonrası hizmetlerinde üstün kaliteyi yakalayarak sektöründeki lider konumunu yakalamayı hedef olarak seçmiştir.

Deneyimli ekibi ile verdiği hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yatırımlarına devam etmeyi sürdürmektedir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.