• destek@caddeesnafi.com

Citroen Bayisi Özkasapoğlu Otomotiv Muğla Bodrum Yetkili Ana Bayii

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,995 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Citroen Özkasapoğlu
  • ADRES: Yokusbasi Mah. Emin Anter Bulvari No:91/ S-2 48400 Bodrum / MUGLA
  • TELEFON: 0 (252) 316 7755
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ MUĞLA

FİRMA HAKKINDA

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Servis

Müşterilerilerimize en modern ekipmanları kullanarak, Müşteri Memnuniyeti Odaklı, güvenilir, titiz ve kusursuz bir hizmet sunmanın ve Müşteri Memnuniyeti’nin en yüksek seviyede kalmasını sağlamanın gururunu taşıyoruz.

Servislerimiz de boya, kaporta, mekanik, boya koruma, detaylı iç ve dış temizlik, lastik ve rot – balans hizmetleri verilmektedir.

İsterseniz aracınızı kapınızdan alıp bakımını yaptıktan sonra tekrar kapınıza bırakırız.

Tüm müşteri bilgilerimiz sistemimizde tutulur ve sürekli güncellenir. Bakım sonrasında 72 saat içerisinde her müşteri aranır, şikayet ve beklentileri düzenli olarak öğrenilir. Böylelikle Özkasapoğlu Otomotiv, her türlü teknik donanımı, konusunda uzman güler yüzlü kadrosu, sürekli eğitim ve başarılı bir ekip çalışması ile sizlere hızlı ve güvenilir servis imkanı sunar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.