• destek@caddeesnafi.com

GOLD Ford Akgün Otomotiv Sakarya Arifiye Yetkili Ford Bayi ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ford Akgün
  • ADRES: Hanlıköy Mah. Akgün Cad. No:20 Arifiye/SAKARYA
  • TELEFON: +902642767210
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.ford.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 17:30 (Hafta içi)
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 17:30 (Hafta içi)
SERVİS YERLERİ SAKARYA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

retim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Akgün Şirketler Grubu’un başarı öyküsünün temellerini, 1925’te Süleyman Akgün atmıştır. Harman tuğlası üretimi ile iş hayatına atılmıştır.

1975 yılında makineleşme yatırımını başlatan Veli Akgün, Akgün Tuğla Fabrikasını kurmuştur.

2005 yılında Akgün Şirketler Grubu’nu Türkiye’nin en güçlü gruplarından biri yapmak için bayrağı devralan Erhan Akgün yapı malzemeler, otomotiv, sigorta, lojistik ve petrol alanında yatırımlar yaparak; üretim, ihracat ve istihdam alanında büyümeği sağlamıştır.

Bugün Akgün Şirketler Grubu, 4000 çalışanı 11 fabrikası ile 45 ülkeye ihracat yapmaktadır. Amerika, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, komşu ülkeler, Afrika ülkeleri, Orta Doğu bölgesi ihracat yaptığımız başlıca yerler arasındadır. Akgün Şirketler Grubu, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. Akgün Şirketler Grubu şirketleri yapı malzemeleri, otomotiv, sigorta, lojistik ve petrol alanında faaliyet göstermektedir.

AKGÜN FORD / FORD TRUCKS / VOLVO

Akgün Ford, Otomotiv sektöründe 1985 yılından bu yana hizmetine devam etmektedir. Bu sektöre girdiği ilk günden beri büyümeyi hedefleyen firma, 1993 yılında 3S(Satış, Servis, yedek Parça) bayi olarak 25.000 m² alan üzerinde 10.000 m² kapalı alanda Türkiye’ nin ilk FORD plazasını hizmete açmıştır. Ağır vasıta müşterilerine 2015 yılı başlarında açtığı yeni 3S plazası ile ayrı bir tesiste hizmet vermeye başlamıştır. 2013 yılından yetkili servis noktası olduğumuz Volvo markası için Sakarya ve Kocaeli’inde 3S plaza inşaatlarının inşaatı devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ BİNEK

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ TİCARİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.