• destek@caddeesnafi.com

GOLD Ford Atılgan Otomotiv İstanbul Sancaktepe Yetkili Ford Bayi ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
78 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ford Atılgan
  • ADRES: Veysel Karani Mahallesi, Aşık Reyhani Caddesi No:14 Sancaktepe, İstanbul
  • TELEFON: +902164989800
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.ford.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Hafta içi : 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ Hafta içi : 09:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Atılgan Grup Hakkında

1969 yılında Ahmet Atılgan tarafından Rize’de yedek parça satışı ile ticarete başlayan Atılgan Grup, 1986 yılında İstanbul Aksaray’da faaliyetlerine devam etmiştir. 1996 yılında “Ford Yetkili Bayiliği”ni Rize Ford bayisi olarak alan Atılgan Otomotiv araç satış, servis, yedek parça ve ikinci el satışı ile 10.000 m2 lik Sancaktepe’de ki 4S plazasında hizmetlerini büyütmüştür. 2002 yılında Artvin FordBayiliğini; 2007 yılında ise İstanbul Ford Bayiliğini almıştır. İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz plazamız toplam 16.000 m2 alanı olup, Ford bayileri arasında Türkiye’deki en büyük plazadır.

Toptan yedek parça pazarında tüm Türkiye genelinde 1.000’in üzerinde bayii ve müşterisi olan Atılgan Grup, uzun yıllar Ford orijinal yedek parça satışında liderliğini sürdürmektedir. 2012 yılında Rize Renault olarak 2014 yılında ise İstanbul Renault ve Dacia yetkili bayiliğini almış olup, yeni plazalarımızda bu marka araçların satış servis ve yedek parça hizmetleri devam etmektedir.

Müşterilerimizin ikinci el araç alım satım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, sektördeki yılların tecrübesi ile ikinci el satış hizmetine taşımış, ikinci el showroomumuzla geniş imkanlara sahip bir organizasyon oluşturmuştur ve faaliyetleri her geçen gün artmaktadır.

Yedek parça sektöründe yurtdışında da ülkemizi temsil eden Atılgan Grup, Romanya-Bükreş ve Ukrayna-Odessa şubeleri bulunmakta ve 25 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ayrıca, Atılgan Grup bünyesinde İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette olan Atıl-San Otomotiv’de ana sanayi ve yan sanayi için yedek parça imalatı yapılmaktadır.

500’e yakın çalışanıyla müşterilerine hizmet veren Atılgan Grup şirketleri, insan kaynakları ve Atılgan misyonundan yararlanarak müşteri sadakatini mümkün kılacak marka değerini yaratmayı ilke edinmiş ve global işbirlikleri ile bölgesel olarak büyümeyi kendine hedef belirlemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışı ile dünya çapında saygın markaların temsilciliğini gerçekleştiren Atılgan Grup, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmelere uyum sağlayarak Türkiye’de değişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Atılgan İstanbul Ford

Atılgan Grup bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul Atılgan Otomotiv, 2007 yılından bu yana Türkiyenin en büyük Ford Plazası olarak otomotiv adına ihtiyaç duyacağınız her konuda hizmet vermektedir. Atılgan İstanbul aynı zamanda Türkiye genelinde yer alan Ford Plazalarının en büyüğü olma özelliğini taşımaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ BİNEK

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ TİCARİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.