• destek@caddeesnafi.com

Hyundai Plaza Ayıntap Otomotiv Gaziantep Şehitkamil Hyundai Yetkili Bayi, Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,535 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hyundai Plaza Ayıntap
  • ADRES: Mücahitler Mh.Gazimuhtarpaşa Bulvarı 52009.Nolu Cad.No:30
  • TELEFON: 0 (342) 323 6666
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AYINTAP OTOMOTİV TURİZM TAŞIMACILIK SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.

2001 yılında 1200 m2’lik bir alanda satışa başlayan Hyundai Ayıntap Otomotiv olarak satış ve satış sonrası hizmeti, yedek parça, mekanik ve kaporta servisi veren plazamız ile 9000 m2’lik kullanım alanı ve en son teknoloji ile donatılmış olan yeni plazamızda Temmuz 2006 yılından itibaren 70 kişilik bir kadro ile kurumsallaşma yolunda hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Satış, servis, yedek parça, sigorta ve 2.el satış birimlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine ilk ve tek seferde cevap vermeyi, Hyundai’nin imaj ve kriterlerine uygun hizmet anlayışı içinde sektörde lider olup en çok tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz.

Satış ve satış sonrası ekibi ile geniş bir kitleye hizmet veren Hyundai Ayıntap Otomotiv, deneyimli personeli, geniş yedek parça stoku ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamış bulunuyor. Bünyemizde bulunan sigorta birimimizle ile de müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermekteyiz.

Ayıntap Otomotiv olarak kendimizi müşterinin yerine koyup, müşteri perspektifinden bakarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerine ilk ve tek seferde nasıl cevap verebilirize yönelik bir çalışma içerisindeyiz. Genel amaç müşteri sadakatini geliştirmek ve müşterilere özel olduğunu hissettirtmektir. Müşteriler ile karşılıklı, uzun soluklu ticari ilişki yaratmak ve bu ilişkinin her iki taraf için deger yaratacak şekilde gerçekleşmesini sağlamak esastır. Gaziantep ve bölgedeki pazar payımızı artırmak, yasalara, standartlara uyumlu çalışmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek, eğitimli ve bilinçli personel ile çalışmak, Kalite Yönetim Sistemine tüm personelin katılımını sağlamak, Hyundai Ayıntap Otomotiv olarak hedefimizdir.

Son sistem teknolojiyle kurulan servisimiz, plazamız ve yatırımlarımız ve en önemlisi ilimiz ile ilgili hedef ve ideallerimiz AYINTAP OTOMOTİV’ in ileriki günlerde sahip olacağı ELİTE PLAZA olgusunun temelini oluşturuyor.

Gaziantep ilinin ŞehitKamil ilçesinde bulunan Hyundai Ayıntap Otomotiv güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.