• destek@caddeesnafi.com

Hyundai Plaza Cangarlar Otomotiv Antalya Hyundai Yetkili Bayi, Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,421 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hyundai Cangarlar
  • ADRES: Altınova Sinan Mh. Serik Cad. 243/1 - Merkez - Antalya
  • TELEFON: 0 (242) 340 17 17
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS SAATLERİ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

CANGARLAR

Dünya otomotiv sektörünün devleri arasında yer alan Hyundai’nin yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana Antalya’da hizmet veren Hyundai Cangarlar Plaza, Hyundai’nin en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinin başında yer almaktadır.

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji dünyasında sektörün rekabet dolu bir pazar olduğu bilincini sahiplenerek daha kaliteli bir hizmet verme çabasını misyon edinen Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş Yetkili Bayisi HYUNDAI CANGARLAR PLAZA, satış öncesi ve sonrası müşteri ihtiyacına yönelik tüm ürün ve hizmetleri en kısa sürede tamamlayarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası ile yoluna devam etmektedir. Her biri kendi alanında profesyonel, güler yüzlü ve donanımlı ekibi ve marka değerine yakışır showroom mağazası ile de beklentilerin üzerine çıkıyor.

Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği satışlar ile Antalya ve genelinde otomobil sektörünün ilk sıralarında yer alan Hyundai Cangarlar Plaza vermiş olduğu servis hizmetleri ile de en büyük olmayı hedefliyor. Cangarlar Plaza’nın yetkili bayisi olduğu Hyundai, son 10 yıldır edindiği “Dünyanın En Büyük Gelişim Gösteren Otomotiv Markası” unvanı ve hem marka hem de ürün bazında aldığı değerli ödüllerle “New Thinking. New Possibilities.” (Yeni Yaklaşımlar, Yeni Olanaklar) ve “Modern Premium” felsefesi doğrultusunda hızla gelişmeye devam ediyor.

Aynı zamanda üretimde ve ürünlerinde sunduğu yüksek kalite ve güvenceden tüm dünyanın en iyi şekilde yararlanmasını sağlayarak çevre dostu olmayı da öncelikli ilke olarak belirleyen Hyundai, müşterileri için daha iyi bir gelecek sunmayı amaçlıyor.

Sizi de Hyundai ayrıcalıklarını daha yakından tanımak ve incelemek istiyorsanız, Antalya merkezde bulunan Hyundai Cangarlar Plaza’ya bekliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.