• destek@caddeesnafi.com

Hyundai Plaza Cihan Otomotiv Erzurum Yakutiye Hyundai Yetkili Bayi, Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,882 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hyundai Cihan
  • ADRES: Tortum Yolu Üzeri 1.Km Yakutiye/Erzurum
  • TELEFON: 0 (442) 242 31 31
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS SAATLERİ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS YERLERİ ERZURUM

FİRMA HAKKINDA

CİHAN GRUP HAKKINDA

Ticari faaliyetlerimize Erzurum’da 1987 yılında bir oto galeri ve aksesuar üzerine bir iş yeri açarak başladık. Bir sonraki adımı yine Erzurum’da 1992 yılında turizm ve taşımacılık sektörüne atarak devam ettik.1999 yılında farklı bir sektöre girerek Erzurum ve Antalya illerinin tekel dağıtım bölge bayiliklerini aldık.Ayrıca aynı yıl içerisinde Erzurum’da Cihan ismiyle ilk tanışmamızı bir döviz bürosu açarak başlattık.2004 yılında grubumuza Kars’ta ford bayiliğini ekleyerek devam ettik.Erzurum’da 2005 yılında ilk opet bayiliğimizi açarak farklı bir markayı daha grubumuza ekledik.Erzurum’da 2009 yılında otomotiv sektöründen ikinci bayiliğimizi hyundai markasını alarak devam ettik.2010 yılında Antalya’da 2.ci opet bayiliğimizi açtık.Ayrıca Antalya’da mal varlığı kendimize ait olan fabrikamızı turizm ve dekorasyon işiyle ilgili üretim yapan giyat markasına kiraya verdik.2011 yılında Erzurum’da 3.cü opet bayiliğimizi ve farklı sektörden arçelik bayiliğimizi grubumuza ekledik.Aynı yıl içerisinde Kars’ta 2.ci hyundai bayiliğimizi açtık.2012 yılında Kars’ta 4.cü opet bayiliğimizi,Erzurum’da nissan ve mado bayiliklerimizi grubumuza dahil ettik.2013 yılında Erzurum’da 500 kişilik öğrenci yurdu yaparak kredi yurtlar kurumuna kiraya verdik.2014 yılında tekrar 700 kişilik öğrenci yurdu yaparak kredi yurtlar kurumuna kiraya verdik.2015 yılında Ankara’da Renault ve Dacia araç bayiliğini aldık. Son Olarak 2016 Yılında Shell Akaryakıt İstasyonlarımız hizmete başladı.
Şirketlerimiz yönetim kuruluna bağlı kurumsal bir yönetim tarzıyla işletilmektedir. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanımız Erzurum emniyet vakıf başkanı ve Erzurum ticaret odası otomotivciler komite başkanlığı görevini yürütmektedir.
Faaliyeti devam eden işlerimiz;
Ford, Hyundai, Nissan, Fiat, Opet, Shell, Arçelik, Mado, Renault, Dacia bayiliklerimiz ve Yurt,Turizm,Sigortacılık,Kiralık iş yerimiz aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.
Vizyonumuz kısaca;
Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, yılların kazandırdığı tecrübemizi, kaliteli ürünler ile destekleyerek, iş ortaklarımız olan müşterilerimiz, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte lider olmak hedefindeyiz. Bu günün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.