• destek@caddeesnafi.com

Hyundai Plaza Eraslan Otomotiv Balıkesir Hyundai Yetkili Bayi, Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,474 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hyundai Eraslan
  • ADRES: İzmir Yolu 3,Km.,Ordu Donatım Okulu - Merkez - Balıkesir
  • TELEFON: 0266 221 88 90
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS SAATLERİ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS YERLERİ BALIKESİR

FİRMA HAKKINDA

HYUNDAI ERASLAN PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI ERASLAN PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla Balıkesir Merkez ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI ERASLAN PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai’yi, HYUNDAI ERASLAN PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz.

Balıkesir Merkez ilçesinde bulunan HYUNDAI ERASLAN PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de HYUNDAI ERASLAN PLAZA showroomumuza bekliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • OSMAN GOKTAŞ 25 Haziran 2019 11:45 CEVAPLA

    Balıkesir merkezde hyundai satış merkezinde araç bakım servisi açılacak mı? açılmayacaksa araç bakımları için önerdiğiniz bir servis mevcut mu acaba