• destek@caddeesnafi.com

Hyundai Plaza Turkuaz Otomotiv Denizli Merkezefendi Hyundai Yetkili Bayi, Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,547 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hyundai Turkuaz
  • ADRES: Bozburun Mah. Menderes Bulvarı, No:290 - Merkez Efendi - Denizli
  • TELEFON: 0 (850) 808 99 77
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS SAATLERİ Hafta içi : 09:00-18:30
SERVİS YERLERİ DENİZLİİ

FİRMA HAKKINDA

Bünyesinde 800’ü aşkın çalışanı ile 9 tane şirket bulunduran TURKUAZ HOLDİNG bünyesinde bulunan şirketimiz “HYUNDAI TURKUAZ PLAZA” 2002 yılında faaliyetine başlamıştır.

TSE-ISO-EN 9000 kalite belgesi ile; satış, servis, yedek parça, Turkuaz 2.el, Turkuaz Filo kiralama ve sigorta alanlarında deneyimli ve sürekli eğitimden geçen kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti üzerine kurulu, ticaretine güvenen, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını bilen, daha iyi ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyen bir sistemimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz; Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda lider olmak, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını kaliteli hizmetlerimizle karşılamak, temsil ettiğimiz markaların kurumsal kimliğini kendi kimliğimiz ile beraber en üst noktaya taşıma gayreti içinde olmaktır.

Misyonumuz; Günümüz rekabet koşullarında, hizmetlerimizde kalite, prensiplerimiz ve dürüstlükten asla ödün vermeden, sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli zirvede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapmaktır.

Hedefimiz; Müşteri odaklı hizmet ile “Her Koşulda Tam Müşteri Memnuniyetidir.” Bunu “araç satmak bir sonuç değil, bir başlangıçtır” prensibinden hareketle, müşterilerimizin araç alma aşamasından başlayarak, araçları ile beraber geçirdiği her süreçte yanlarında olmakla gerçekleştirmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.