• destek@caddeesnafi.com

GOLD Toyota Derindere Koçak Otomotiv Samsun Tekkeköy Yetkili Toyota Bayi ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
94 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-17:30 (Hafta içi)
SERVİS SAATLERİ 08:30-17:30 (Hafta içi)
SERVİS YERLERİ SAMSUN
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Samsun ilinin Tekkeköy ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Toyota Bayi DERİNDERE KOÇAK güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Derindere Samsun Plaza,1984 yılında Toyota markasının Samsun Yetkili Satıcısı olarak faaliyete başlamıştır. Derindere Koçak Samsun Plaza, bugün halen faaliyetini sürdürmekte olan Türkiye’nin en eski Toyota bayisi olma ünvanını taşımaktadır.
1991 yılında Toyota Türkiye distribütörlüğünün Toyota SA ya geçişini takiben, diğer acentalıklarını bırakarak sadece TOYOTA markası üzerinde yoğunlaşan Derindere, 1993 yılında, Anadolu’da inşa edilen ilk Toyota Plaza’yı, Derindereler Otomobilcilik Anonim Şirketi ünvanı ile faaliyete geçirmiştir. Samsun Derindere Koçak Plaza , halen; 11.800 m2’lik alanda Karadeniz Bölgesi’nin en aktif Toyota Plaza’larından biri olarak hizmet vermektedir.

01.01.2015 tarihinden itibaren Toyota bayiliğine ; Sn.Mehmet Koçak ile ,Toyota Derindere Koçak Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. olarak devam etme kararı alınmıştır. Mehmet Koçak,1979- 1985 yıllarında toptan gıda maddeleri, 1985 yılından itibaren, 2.el oto satışı, 1996 yılından itibaren de Mitsubishi bayiliği , yedek parça satış,servis ve tata servisi faaliyetini başarılı şekilde devam ettirmiştir.
Mehmet Koçak, Derindere ile ortak olarak Toyota satış servis ve .2.el oto satışı ile aktif çalışmaya devam etmektedir.

Samsun Toyota Plaza Derindere Koçak hizmetlerine ; Toyota Satış , Satış sonrası Yetkili Servis Hizmetleri, Yedek Parça, 2.el Oto Alım-Satım, Lastik, Aksesuar, Oto Boya Koruma Hizmetleri, Sigorta Aracılık Hizmetleri ile devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ BİNEK

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ TİCARİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.