• destek@caddeesnafi.com

GOLD Toyota Gçömentürk Otomotiv Antalya Alanya Yetkili Toyota Bayi ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
66 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 16:00 (Hafta içi)
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 16:00 (Hafta içi)
SERVİS YERLERİ ANTALYA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Antalya ilinin Alanya ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Toyota Bayi GÖÇMENTÜRK güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

1985 Yılında yola çıktığımız ticari hayatımızda, bugünlerde 40. yılımıza doğru  yürümenin gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

Geçmişe baktığımızda,  gerek ülke olarak, gerekse bölge olarak, inişli çıkışlı çok farklı dönemlerden, krizlerden geçtik.  Grup olarak dost ve müşterilerimizden aldığımız güç ve enerji ile her zaman bir adım ilerisine baktık, bir sonraki adımlarımızı planladık.

Özellikle 2000 yılların başından bugüne devam eden  ülke ekonomimizdeki istikrar ve güven ortamı, ülkemizi, dünya ölçeğinde, gerek uluslar arası sermayedarlar, gerekse yatırımcılar için, güvenli bir liman olarak görmelerini sağlamış, bu da ülkemizdeki  tüm yatırımcılar gibi, bize de ayrı bir güç ve cesaret katmıştır.   Bu güç, cesaret ve on binleri aşan sadık ve dost müşterilerimizin teveccühü sayesinde, dünya markalarını, bölge halkımızla, farklı ve müşteri odaklı anlayışımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

Grup olarak, özellikle son 10 yıldır, iki haneli olarak devam eden büyümemizi, özellikle otomotiv ve enerji alanında, daha da arttırarak devam ettirmek istiyoruz.  Yine bu süreçte de en büyük enerji kaynağımız, sadık dost ve müşterilerimizdir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ BİNEK

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ TİCARİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.