• destek@caddeesnafi.com

Toyota Plaza Boranlar Otomotiv Mersin Mezitli Yetkili Bayii ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,566 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Toyota Plaza Boranlar
  • ADRES: Yeni Mahalle G.M.K Bulvarı 33174 Sk.No:1 Mezitli - İçel
  • TELEFON: 0324 3570303
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ MERSİN

FİRMA HAKKINDA

Toyota Plaza BORANLAR

Misyonumuz

Mersin’in 42 Yıllık Otomotiv Firması BORANLAR 1971’den bugüne Mersin Mezitli de otomotiv sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. TOYOTA ile birlikte diğer marka otomobil ve ticari araçlarının satış hizmetlerinin yanında servis ve yedek parça satışı, 2.el araçların değerlendirilmesi ve sigortacılık hizmetleri de verilmektedir. Boranlar 365 gün 24 saat, acil servis hizmetinden otomotivle ilgili her türlü danışmanlık hizmetlerine kadar her zaman müşterilerinin yanındadır.

Ana faaliyet alanı ile bağlantılı olarak; araç koruma sistemlerinin uygulamasını, hasar servisinde Toyota ve diğer marka araçların hasarının onarımı, lastik satışı ve hizmetlerini yapmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetinden sağladığımız faydaları, ülkemizin geleceğine yönelik faaliyetlere destek olacak yatırımlara dönüştürmektir.

Kalite Politikamız

Sektöründe; araç satışı ve satış sonrası hizmetler başta olmak üzere öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları belirleyen örnek bir şirket olmaktır. Bu amacımızı gerçekleştirirken koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi dünya standartlarının üzerine taşımak amacındayız.

Çevre Politikamız

Teknoloji ve hizmet kalitesi açısından sürekli büyüyerek yenilenen Boranlar Otomotiv, insan sağlığı ve çevre dostu yaklaşımları ile hedeflerini daima yükseltmektedir.

Kuruluşların faaliyetlerinden kaynaklanan hava kirletici gaz emisyonları, endüstriyel atık sular vasıtasıyla doğal ortama verilen kimyasal maddeler içeren kirli sular, endüstriyel faaliyetlerin sonucunda oluşan katı atıklar, ürün ve yarı ürün hurdaları, tehlikeli atıklar, su ve enerji gibi doğal kaynakların tüketilmesi, görsel özellikler, estetik vb. çevresel etkilerinin; hava, su, toprak, gürültü, manyetik vb. sonuçları ile çevre kirliliğine yol açtığı bilinen bir gerçektir. Teknoloji ve kalite açısından sürekli büyüyerek insan sağlığı ve çevre dostu yaklaşımımız ile otomotiv satış, yedek parça ve servis hizmeti sektöründe aranılan bir firma olmak ana gayemizdir.

Bu anlayış ve politika ile tesislerimizde gerekli koşulları sağlayarak ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kurduk.

Boranlar Otomotiv olarak toplumsal sorumluluk anlayışımız çerçevesinde geri kazanım, arıtma ve kontrol mekanizmaları, kaynakların etkin kullanımı; kirliliğe neden olmayan, kirliliği azaltan ve kontrol eden işlem, uygulama, madde ve ürünlerin kullanımı ile kirliliğin önlenmesinin belirlenen bir sistem ile kontrol altına alınması gerekliliğine inanıyoruz. Bu konularda koyulmuş olan tüm yasa ve düzenlemelere duyarlı bir şekilde uyum, zaman içerisinde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi sağlayan bir Çevre Yönetim Sistemi’nin kurulmasını amaç edindik.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.