• destek@caddeesnafi.com

GOLD Toyota Sandıkcı Otomotiv Sakarya Arifiye Yetkili Toyota Bayi ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
30 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 16:30 (Hafta içi)
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 16:30 (Hafta içi)
SERVİS YERLERİ SAKARYA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Sakarya ilinin Arifiye ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Toyota Bayi SANDIKÇI güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sandıkçı, otomotivle ilgili 40 yıla varan tecrübesini, 2012 yılının kasım ayında Toyota işbirliğiyle güçlendiren bir markadır.

Enerjik, hızlı, dinamik yapıya sahip, güncel yönetim anlaşına uygun, yapısal, organizasyonel olarak önemli tecrübeleri olan bir firmadır.

İşini iyi yaparak, teknik bilgi ve donanımı olan personel istihdam ederek, verdiği  hizmetin kusursuz hale gelmesini hedeflemektedir.

Temsilcisi olduğu markaya değer katan, müşterilerinin bu markalara olan bağını güçlendirebilen yapıdadır.

Toyota Plaza Sandıkçı, yaptığı işi bir adım daha öteye taşımanın kararlılığı ve azmine  sahiptir. ‘Kusursuz Hizmet’’ anlayışıyla, ‘Müşteri Memnuniyeti’ odaklı çalışmaktadır.

Bu çaba ve gayretle  Toyota Plaza Sandıkçı; bayilik yaptığı 2 yıl gibi kısa bir sürede, ODD Otomobil Distribütörleri Derneği verilerine göre 2014 yılı binek-ticari toplamda Sakarya’nın en çok otomobil satan markası oldu.

Toyota’nın pazar liderliğine yakışır nitelikte, Sandıkçı’nın  2014 yılında Sakarya’da lider olmasının onurunu ve verdiği sorumluluk duygusu şöyle özetlenmektedir:

‘‘Sakarya’da pazar lideri olmamız demek; daha fazla çalışmamız demek ve bu başarıyı daha ileriye taşıyabilmemiz için daha fazla gayret sarfetmemiz demektir. Çünkü bizim için lider olmak demek, ‘İyinin de iyisi’ olmak demektir.’’

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ BİNEK

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ TİCARİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.