• destek@caddeesnafi.com

Volkswagen Yetkili Araç Bayisi, Mercan Otomotiv vw Edirne Bayi ve Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,570 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Wolkswagen Mercan
  • ADRES: HAVSA YOLU ÜZERİ 7. KM KIRKLARELİ YOL KAVŞAĞI
  • TELEFON: (0284) 226 06 36
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ EDİRNE

FİRMA HAKKINDA

1955 yılında ticari hayatına başlayan ve kendi öz kaynakları ile büyümeye devam eden Mercan Şirketler Topluluğu; rahmetli Kerami Mercan’ın “DOĞRULUK İBRİŞİM İPLİĞİ GİBİDİR, İNCELİR İNCELİR KOPMAZ.” sözünden feyz alarak, müşterilerine “Dürüstlük, Kalite ve Güven” ilkeleri ile 50 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir.

Mercan Şirketler Topluluğu’nun temelleri 1955 yılında kurucusu olan M.Kerami Mercan tarafından babasının bakkal dükkanında atılmış ve 1988 yılında Mercan Ticaret olarak faaliyetine devam etmiştir. 50 yılı aşkın süredir bölgesine yatırımlar yaparak, kendi öz sermayesi ile büyüyen topluluk, 2009 yılından günümüze, Mercan Ailesinin 3. kuşak temsilcisi olan Tolga Mercan önderliğinde FMCG, Otomotiv ve Tarım alanlarında faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Mercan Şirketler Topluluğu’nun Keşan’da başlayan ticari faaliyetleri önce Trakya Bölgesinde, 2005 yılında İstanbul’da, 2008 yılında Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın ve Manisa illerinde, 2012 yılında da Adana ve Mersin illerinde büyüyerek devam etmektedir.

Mercan Şirketler Topluluğu sırasıyla;

♦ 1994 yılında Mercan Otomotiv ile farklı bir sektöre adım atarak, New Holland traktör, biçerdöver ve Bağfaş Gübre Bayiliği ile tarım sektörüne başlar.

♦ 1999 yılında Tanmer Pazarlama şirketi kurulur ve bünyesine Efes Pilsen ve CocaCola Bayiliğialınarak ticari faaliyetine başlar. 2010 ve 2012 yıllarında Efes Pilsen Bayiliğinde bölge genişleyerek Tekirdağ Bölge Bayiliği ile büyümesine devam eder.

♦ 2005 yılında Mercan Satış ve Servis Hizmetleri şirketi kurularak, Edirne ve Keşan’da yapılan plazalarda Volkswagen Bayiliği ile Volkswagen araçlarının satış ve servis hizmetlerine başlanır.

♦ Yine 2005 yılında Mercan Satış ve Dağıtım şirketi kurularak, İstanbul Avrupa yakası Henkel Distribütörlüğü’ne başlanır. 2008 yılında İzmir ve 2012 yılında Adana şubeleri açılarak istikrarlı büyümesine devam eder.

♦ 2009 yılında Mercan Traktör ve Ziraat Makinaları şirketi kurulur ve Case IH Traktörlerinin Keşan, İpsala ve Gelibolu Bölge Bayilikleri alınarak ticari faaliyetlerine devam eder.

♦ 2011 yılında Girişim Satış ve Kiralama Hizmetleri şirketi kurularak emlak sektörüne girilir.

♦ 2012 yılında Mercan Global Distribütörlük Hizmetlleri şirketi kurularak, SüperMax traş bıçakları ve kişisel bakım ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğü alınır.

♦ 2013 yılında Eczacıbaşı Grubu ile yapılan iş ortaklığı ile, Mercan Profesyonel ve Sınai Ürünler şirketi kurularak, Eczacıbaşı Profesyonel ürünlerinin İstanbul Avrupa yakası dağıtım faaliyetlerine başlanır.

Keşan’da bulunan tarım arazilerimizde buğday, ayçiçeği, çeltik ve bodur elma üretimi ile tarım sektörüne katkıda bulunulmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.